נינג'ה
ראשי    /    Ninja

המותג נינג'ה הוא כנראה המותג המוכר ביותר כיום בשוק הרחב של מוצרי החשמל.

מוצרי נינג'ה ידועים בטכנולוגיה המתקדמת והאיכותית.
לאחר ההצלחה הגדולה של מוצרי הבלנדרים השונים של נינג'ה, המותג האמריקאי החליט לחדש ולהוציא מוצרים נוספים שיכבשו את הקהל הישראלי.
גריל חשמלי המאפשר בישול בתוך הבית באיכות של גריל פחמים או גז אך ללא טיפת עשן.

נינג'ה עושה את העבודה!

סיר טיגון בריא, סיר טיגון המאפשר להכין מגוון מאכלים בדיוק באותו טעם של מאכלים בטיגון עמוק אך עם מינימום שמן כי לחברת נינג'ה חשובה הבריאות שלכם.

והיום כאשר המודעות למאכלים בריאים יותר עלתה המותג נינג'ה דואג להתאים את עצמו לחברה, להתקדמות ולפתח מוצרים אשר מתאימים לרוח התקופה.
מוצרי נינג'ה ידועים כמוצרים איכותיים בעלי עוצמה חזקה במיוחד. נינג'ה דואגת שתוכלו להנות ממגוון מוצרים במכשיר אחד, היא דואגת לייצר מכשירים שיכילו בתוכם מספר רב של מוצרים.
נינג'ה שמה דגש רב על התכנון של המוצרים שלה. היא מתכננת כל מוצר בצורה קפדנית ודואגת לטוב ביותר בשביל הלקוחות שלה. אחד הדברים הבולטים ביותר במוצרי נינג'ה הוא התפעול הידידותי של מוצריה למשתמש, נינג'ה דואגת שמגדול עד קטן יוכלו לתפעל את מוצריה. עוד דבר חשוב הוא שמוצרי נינג'ה מתוכננים בצורה שבה תוכלו לחסוך מקום בשטח האחסון.
למוצרי נינג'ה יש מגוון רחב של אופציות כמו: הכנת שייקים בריאים, מעיכת מזון לתינוקות, בישול מאכלים בריאים ללא שמן, חיתוך וקיצוץ ירקות, בישול, אפייה ומגוון פעולות הנדרשות במטבח.
לנינג'ה מגוון מוצרים איכותיים ומומלצים, כגון: מעבד מזון, גריל, בלנדר, מסחטת מיץ, סיר חשמלי, סיר טיגון ללא שמן נוטרי נינג'ה שייקר חכם, בלנדר שייקר, תנור אובן דיגיטלי ועוד.
אצלנו בהומס תוכלו למצוא מבחר רב של מוצרים מבית המותג נינג'ה במחירים נוחים לכל כיס, כמובן שרוב המוצרים משווקים על ידי היבואן הרשמי. אנחנו נדאג לשדרג לכם את הבית והמטבח בסטייל!

 

Ninja

דברו איתנו
phone

שעות פעילות:
ימים א’ – ה’: 21:00 – 9:00
ימי ו’ וערבי חג: 14:00 – 9:00

_ _ _ _ _

כתובת: 
סניף צפת: דרך שוקולד 7 , צפת

סניף מעלות : חרושת 8 , מעלות תרשיחא 

סניף מעלה אדומים : שדרות המייסדים 15, מעלה אדומים | מתחם העיצוב דיזיין סיטי קומה 3


טלפון: 048798320
תלונות הציבור: 026783088

מרכזיית קבוצת ספיר: 1599-50-1221
פקס: 02680648

_ _ _ _ _

אימייל פניות לקוחות:

הומ'ס - support@homs.co.il

קבוצת ספיר - Office@sapir-group.co.il

מי אנחנו
homs

credit cards
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות