סכינים

סכין מהווה את אחד מהאלמנטים החשובים והמשמעותיים ביותר בעבודה במטבח.
אם אתם מגדירים את עצמכם כבשלנים חובבניים אתם ודאי מודעים לחשיבותם של סכינים, אבל, גם אם אתם לא נמנים על אותם ה"בשלנים", ואולי סכינים משמשות אתכם בעיקר לחיתוך סלטים – ההמלצה היא בכל זאת להשקיע בבחירה, על מנת להקל על עבודת החיתוך ולהיות שקטים בידיעה שיש לכם במטבח, לפחות סכין אחת טובה.
בכדי ליהנות מכל היתרונות של סכינים טובות, קיימת חשיבות גבוהה להשקיע בבחירה וחשוב מכל, להתאים את הסכין לדרישות ולצרכים הפרטניים שלכם ממנה.

אז איך בוחרים סכינים?
סכין טובה יכולה לשמש אותנו נאמנה במשך תקופת זמן ארוכה, בכדי לבחור בסכין שכזאת, ההמלצה היא לשים דגש על מספר פרמטרים אשר ישפיעו על הליך הבחירה:

  • הגדרת הצרכים והשימושים – סכין המיועדת לחיתוך דגים תהיה לדוגמא, גמישה יותר השוואה לסכין המיועדת לחיתוך בשר (אשר אמורה להיות ארוכה וצרה – בהתאמה לגודל ומידת העשייה של הנתח). לכן, הגדרת השימושים תסייע במידה רבה בבחירה.
  • הבינו מהן מידות הסכין הרצויות – מידות הסכין אמורות להתאים לגודל הידיים ולהעדפות אישיות. לכן, ההמלצה היא להגיע להבנה לגבי המידות הרצויות (או לפחות לגודל הכללי של הסכין).  
  • מותג מועדף – בדומה למוצרים אחרים, גם כאשר זה נוגע לסכינים ישנם מותגים אשר נחשבים למובילים ולבעלי שם בתחום וכאלו אשר נחשבים לפחות מוכרים.
    ההמלצה היא כמובן לאסוף מידע התחלתי לגבי המותגים ובעיקר לאלו הנחשבים לבעלי שם ומוניטין בתחום – מה שיכול להעיד במידה רבה על טיבה של הסכין.
  • תקציב – העלות של סכיני שף איכותיות יכולה להגיע למאות רבות של שקלים ולעיתים גם יותר מכך. לעומת זאת, ניתן למצוא סכינים פשוטות בעלות של עשרות שקלים. גובה התקציב אשר יוקצה למטרה, יתווה במידה רבה את הדרך לחיפוש ויאפשר להתמקד אך ורק בסכינים הרלוונטיות.
  • ממה עשוי הלהב – קיימים 3 חומרים עיקריים מהם להבי סכינים עשויים והם: פלדת אל חלד, פלדת פחמן ופלדת דמשק. בבחירת סכין, ההמלצה לשים דגש גם על הפרמטרים הללו, מכיוון שאותו חומר גלם יכול להשפיע במידה רבה על איכות הסכין.
  • חדות הלהב – חדות הלהב מהווה כפרמטר אשר יכול להשפיע במידה רבה על איכות הסכין. כדאי גם לברר אם בעת הצורך, יהיה ניתן להשחיז את הלהב בצורה נוחה ופשוטה יחסית.

סכינים

מעוניינים בסכינים?
אחרי שהגעתם להבנה לגבי הדרישות והצרכים שלכם מאותה הסכין או מאותו סט סכינים, זה בדיוק הזמן לקבל החלטה ולבחור באותן סכינים איכותיות, אשר בכוחן לשרת אתכן נאמנה לאורך שנים רבות.
תשמחו לגלות שלא משנה מהן הבקשות שלכם לגבי סכינים, הגעתם למקום המתאים.
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סכינים איכותיות, מבית המותגים הנחשבים למובילים בתחום. באפשרותכם לעיין במפרט הטכני של הסכינים, להתרשם מהתמונות והמחירים ולבחור בסופו של דבר בסכינים המתאימות ביותר.

דברו איתנו
phone

שעות פעילות:
ימים א’ – ה’: 21:00 – 9:00
ימי ו’ וערבי חג: 14:00 – 9:00

_ _ _ _ _

כתובת: 
סניף צפת: דרך שוקולד 7 , צפת

סניף מעלות : חרושת 8 , מעלות תרשיחא 

סניף מעלה אדומים : שדרות המייסדים 15, מעלה אדומים | מתחם העיצוב דיזיין סיטי קומה 3


טלפון: 048798320
תלונות הציבור: 026783088

מרכזיית קבוצת ספיר: 1599-50-1221
פקס: 02680648

_ _ _ _ _

אימייל פניות לקוחות:

הומ'ס - support@homs.co.il

קבוצת ספיר - Office@sapir-group.co.il

מי אנחנו
homs

credit cards
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות