מגשים וקערות

מגשים וקערות

מגשים וקערות הן מוצרים חיוניים במטבח וכמעט בכל בית בישראל יש לפחות קערה אחת או מגש אחד לשימוש יומיומי או להגשה באירוע חגיגי, בחגים או סתם באירוח.

יש מגוון רחב של מגשים, כגון: מגשים מעץ, מגשים חד פעמיים, מגשים להגשה, מגשים לחינה מרוקאית, מגשים מעוצבים ועוד.
כמובן שגם כשמדובר בקערות המגוון הוא רב: קערות נירוסטה, קערות עץ, קערות הגשה, קערות זכוכית, קערות פלסטיק, קערות קרמיקה, קערות אוכל ועוד.

כל מי שתר אחר מגשים או קערות, עתיד לגלות קשת רחבה של אפשרויות, כאשר, הקערות יכולות להיות מוצעות בבודדים או בסט קערות במגוון גדלים, להתאפיין במידות שונות, באיכויות שונות וכמובן, גם בעלויות שונות – ולכן, לגובה התקציב אותו תקצו עבור המטרה תהיה השפעה רבה על הבחירה. גם למגשים יש מגוון אפשרויות של עיצובים שונים, גדלים שונים, חומרים שונים ולפעמים מגשים מגיעים בסט של גדלים שונים.

בכדי להבטיח בחירה בקערות איכותיות ומגשים איכותיים, אשר ישמשו אתכם נאמנה לאורך שנים, ההמלצה היא כמובן להבין לעומק את מלוא הדרישות והצרכים מהקערות והמגשים, ובשלב הבא, כדאי לערוך היכרות עם כמה שיותר אפשריות - זאת במטרה לבצע בחירה מושכלת ונבונה במוצר המתאים.

איך לבחור מגשים וקערות בצורה הנכונה?

ישנם מספר פרמטרים אשר יכולים להעיד על איכותה של קערה ואיכותו של מגש ועל מידת המענה שלהם על הדרישות, הצרכים והציפיות, כאשר, בין הפרמטרים הבולטים:

  • גודל – גודל הקערה או המגש משפיע במידה רבה על כמות המוצר אותו תרצו להכניס לתוך הקערה או להניח על המגש – לכן, ההמלצה היא להגיע להבנה לגבי הכמויות של המוצר אותו אתם מעוניינים להניח או להגיש ולבצע את הבחירה בהתאם. אם אתם יודעים שבבית מבשלים כמות אוכל גדולה או מארחים הרבה ויש צורך בקערות גדולות ובמגשים גדולים תדעו לעשות את הבחירה בהתאם. או כמובן שלהפך אם אתם יודעים שהשימוש במוצרים הוא נמוך תרכשו מידות קטנות יותר. 

  • צורה – יש מבחר רב של מגשים וקערות, דגמים שונים, צורות שונות, גדלים שונים. ההמלצה היא לבחור במוצר בעל הצורה אותה אתם רוצים שתהיה לכם במטבח להגשה ולמלא בה את המוצר עצמו. 

  • חומר הגלם – החומר ממנו עשויה הקערה או עשוי המגש הוא פרמטר חשוב בבחירת המוצר הנכון.
    קערות יכולות להיות עשויות מזכוכית, מתכת, פלסטיק, חרסינה, עץ ועוד. כמובן שגם מגשים יכולים להיות עשויים מאותם חומרים.

כמובן, שגם לפרמטרים כמו: המותג אשר עומד מאחורי הקערות והמגשים והמחיר שלהם, תהיה השפעה לא קטנה על הבחירה.
בכל מקרה, הבנה מעמיקה של הדרישות והצרכים מאותה קערה או מאותו מגש, בשילוב עם איסוף מידע על כל האפשרויות המוצעות, יכולים להתוות את הדרך לעבר הבחירה האופטימאלית. 

מחפשים אחר קערות ומגשים?

אז לאחר שהבנתם את מלוא הדרישות והצרכים שלכם מאותה קערה ומאותו מגש, הגיע הרגע לבחור במוצר האופטימאלי – ותשמחו ודאי לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה עבור המטרה.
אצלנו בהומס תוכלו למצוא מגוון רחב של קערות איכותיות ומגשים מהודרים, מבית המותגים המובילים בתחום ובמחירים משתלמים.
מוזמנים לעיין בהיצע האפשרויות, לקרוא את הפרטים והמידע ולהתרשם מהמחירים ומהתמונות ולבצע את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר בעבורכם.

דברו איתנו
phone

שעות פעילות:
ימים א’ – ה’: 21:00 – 9:00
ימי ו’ וערבי חג: 14:00 – 9:00

_ _ _ _ _

כתובת: 
סניף צפת: דרך שוקולד 7 , צפת

סניף מעלות : חרושת 8 , מעלות תרשיחא 

סניף מעלה אדומים : שדרות המייסדים 15, מעלה אדומים | מתחם העיצוב דיזיין סיטי קומה 3


טלפון: 048798320
תלונות הציבור: 026783088

מרכזיית קבוצת ספיר: 1599-50-1221
פקס: 02680648

_ _ _ _ _

אימייל פניות לקוחות:

הומ'ס - support@homs.co.il

קבוצת ספיר - Office@sapir-group.co.il

מי אנחנו
homs

credit cards
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות